Bonsai puu vajab kastmist toasooja veega. Muld peab olema pidevalt niiske.Mullaks sobib spetsiaalne bonsaimuld, mis on tavalisest mullast imavam ja ei sisalda palju väetisi - pinnas ei tohi olla toitainerikas. Väetada 3-e nädala tagant bonsai väetisega, mis ei erguta kasvule, vaid annab nii minimaalselt toitaineid, kui bonsail vaja on. Puu välimuse parandamiseks kasutatakse traatimist, okste kindlas positsioonis hoidmiseks. Jälgida tuleks, et traadid oksa ei sooniks. Bonsai kärpimine on vajalik puu õige kuju säilitamiseks ja uute kasvude tekkeks. Uurida tuleks välja oma puu liik ja millal on parim aeg kärpida uusi võrseid kasvuperioodil.
Sobib spetsiaalne bonsaimuld, mis on tavalisest mullast imavam ja ei sisalda palju väetisi - pinnas ei tohi olla toitainerikas.
Kastmine Toasoojaveega! Muld peab olema pidevalt niiske.
Väetamine Väetada 3-e nädala tagant bonsai väetisega, mis ei erguta kasvule, vaid annab nii minimaalselt toitaineid, kui bonsail vaja on.
Temperatuur Selgitage välja oma puu liik ja selle temperatuuri vajadus.
Erihooldus Puu välimuse parandamiseks kasutatakse traatimist, okste kindlas positsioonis hoidmiseks. Jälgi, et traadid oksa ei sooniks.
Lehe värv roheline
SKU 700896
Kasvukoht poolvarjuline
Kaal pakendiga (kg) 0.6600
Müüdava taime kõrgus 20 cm
Poti suurus P12