Biolani Suvelillede Muld on väetatud ja lubjatud mullasegu, mis on mõeldud suvelillede ja lillegruppide kasvualuseks. Mulla struktuur on õhuline ja kerge. Ka pärast kuivamist imab muld hästi vett ja niiskub ühtlaselt.
Biolani Suvelillede Muld sisaldab nii palju toitaineid, et pole midagi lahti, kui hooldusväetamine ka juhuslikult ununeb. Lisaväetiseks sobib nii Biolani Looduslik Toitevedelik, mida tuleks lisada igal kastmisel, kui ka Biolani Loodusväetis (kanasõnnik + mereadru). Enne lillenõu täitmist kontrollige, et selle põhjas oleksid augud liigse vee ärajuhtimiseks. Nõu põhja puistatakse õhuke mullakiht, mille peale laotakse väikeste kuhjadena Biolani Loodusväetise graanuleid, 10-liitristesse nõudesse 100 – 150 g ja väiksematesse 50 – 100 g. Amplisse sobiv lisaväetise hulk on 1 dl Biolan Loodusväetise graanuleid 1 liitri mulla kohta. Ka ampli puhul laotatakse väetisegraanulid väikeste kuhilatena nõu põhja ning neid ei segata mullaga. Väetisegraanulid kaetakse enne taimede istutamist õhukese mullakihiga. Nõu tuleb täita mullaga sellises ulatuses, et pinnale jääks ruumi kastmisveele. Lisaväetamine annab kogu kasvuperioodiks piisavas koguses toitaineid, mistõttu kastmiseks võib kasutada ka tavalist vett. Lisaväetamise asemel võib kasutada kastmisveele lisatavat Biolani Looduslikku Toitevedelikku. Toitevedelikku lisatakse 1 korgitäis 3 liitri kastmisvee kohta. Ühest liitrist toitevedelikust saab 100 liitrit kastmisvedelikku.
Ühiku hind 0.16
Koostis Kompost (kanasõnnik, orgaaniline väetis, puukoorehake), pruun ja must turvas, liiv. Multimix (12-24-24+TE) 0,5 kg/m³. pH on 5,5 ja elektrijuhtivus 35 mS/m.
Kaubamärk Biolan
SKU BI55300704
Otstarve Suvelilledele
Tootjamaa Eesti
Kaal pakendiga (kg) 19.0000
Pakendi kõrgus 10 cm
Pakendi pikkus 70 cm
Pakendi laius 50 cm