Biolani Külvi- ja Pikeerimismuld on spetsiaalne substraat külviks ja taimede pikeerimiseks. Substraat on valmistatud heledast kasvuturbast, millele on lisatud liiva. Külvi- ja Pikeerimismuld on peeneteraline ja sobib külvamiseks külvikastisesse, kassetidesse ja pottidesse ning pikeerimiseks potidesse.
Külvamisel kasutatakse puhtaid anumaid ja tarvikuid – palju taimehaigusi levib hõlpsasti just määrdunud tarvikute või kasutatud mulla kaudu. Potid või taimekastid täidetakse niisutatud Külvi- ja Pikeerimismullaga ning muld kergelt tihendatakse. Seemneid külvatakse ühtlaselt ja kaetakse õhukese mullakihiga. Idanemise ajal tuleb muld ühtlaselt niiske hoida. Külvi- ja Pikeerimismuld sisaldab põhiväetist. Hooldusväetamisega võib alustada siis, kui taimedel on juba paar lehte, tavaliselt 2–3 nädalat pärast külvi. Hooldusväetiseks soovitame Biolani Looduslikku Toitevedelikku või Biolani Looduslikku Toitepulka.
Ühiku hind 0.12
Kasutusaeg Piiramatu
Koostis Hele ja tume kasvuturvas, liiv. Magneesiumisisaldusega paekivipulber 4 kg/m³. Multimix (12-14-24+TE) 0,6 kg/m³. pH on 6,0 ja elektrijuhtivus 15 mS/m.
Kaubamärk Biolan
SKU BI300659
Otstarve Külvimullad
Kaal pakendiga (kg) 9.0000