Alpikanni allapoole suunatud õied on paljude varjunditega valged, lõheroosad, punased või violetsed, mõnikord tumeda keskosaga. Taime tuleb kasta korrapäraselt. Parimaks viisiks on uputada taime pott kuni kümneks minutiks madalasse veeanumasse. Jahedas kasvukohas tuleks alpikanni kasta harvem. Temperatuuri poolest eelistab alpikann jahedamat 13-18°C temperatuuri ning vältida tuleks otsest päikest. Oluline on taimelt eemaldada äraõitsenud õied, nii et varrest ei jääks väiksematki osa alles. Pärast õitsemist vajab taim puhkeperioodi ning igal sügisel tuleks istutada ümber.
Õisdekoratiivne. Talvel vajab vähe kastmist ja ei talu tuuletõmbust.
Õied Allapoole suunatud õied on paljude varjunditega valged, lõheroosad, punased või violetsed, mõnikord tumeda keskosaga.
Lehed Südajad lehed on sinakasrohelised, nõrgema või tugevama hõbedase joonisega.
Kastmine Kasta korrapäraselt. Uputa taime pott kuni kümneks minutiks madalasse veeanumasse. Jahedas kasvukohas kasta harvem.
Väetamine Õitsemise perioodil väetada.
Temperatuur Eelistab jahedat, 13-18°C.
Erihooldus Eemaldada äraõitsenud õied, nii et varrest ei jääks väiksematki osa alles. Pärast õitsemist vajab taim puhkeperioodi. Igal sügisel istutada ümber. Vältida otsest päikest.
Õie värv lilla, punane, roosa, valge
Lehe värv roheline
SKU BL71253
Õitsemise aastaaeg sügis, talv
Kasvukoht päikeseline, poolvarjuline
Kaal pakendiga (kg) 0.5060
Poti suurus P12