Alpikanni allapoole suunatud õied on paljude varjunditega valged, lõheroosad, punased või violetsed, mõnikord tumeda keskosaga. Taime tuleb kasta korrapäraselt. Parimaks viisiks on uputada taime pott kuni kümneks minutiks madalasse veeanumasse. Jahedas kasvukohas tuleks alpikanni kasta harvem. Temperatuuri poolest eelistab alpikann jahedamat 13-18°C temperatuuri ning vältida tuleks otsest päikest. Oluline on taimelt eemaldada äraõitsenud õied, nii et varrest ei jääks väiksematki osa alles. Pärast õitsemist vajab taim puhkeperioodi ning igal sügisel tuleks istutada ümber.
Eemaldada närtsinud õied nii, et varrest ei jääks väiksematki osa alles. Pärast õitsemist vajab taim puhkeperioodi. Igal sügisel istutada ümber. Vältida otsest päikest. Õisdekoratiivne. Talvel vajab vähe kastmist ja ei talu tuuletõmbust.INFO

Taimed pakendame ilmastikukindlalt. Kohale toome üle Eesti kasutades ettevaatliku käitlusega kullerteenust, et hoida taimede värskust ja ilu. Taime kõrgus nimetuses on toodud koos istutuspotiga.

Taimele sobiv ilupott vali alati 1-2cm suurem istutuspoti diameetrist. Nt Liilia P15 sobiva poti diameeter on 16-17cm.
Õied Allapoole suunatud õied on paljude varjunditega valged, lõheroosad, punased või violetsed. Mõnikord on õied tumeda keskosaga.
Lehed Südajad lehed on sinakasrohelised, nõrgema või tugevama hõbedase joonisega.
Kastmine Kasta korrapäraselt. Uputa taime pott kuni kümneks minutiks madalasse veeanumasse. Jahedas kasvukohas kasta harvem.
Väetamine Väetada õitsemise perioodil.
Temperatuur Eelistab jahedat, 13-18°C.
Õie värv lilla, punane, roosa, valge
Lehe värv roheline
SKU SAG101740
Õitsemise aastaaeg kevad, sügis, talv
Kasvukoht poolvarjuline
Kaal pakendiga (kg) 0.3500
Poti suurus P10