UUS!
UUS!
Potiliilial on suured kaunis õied, mis lõhnavad tugevalt. Liiliad sobivad koos suvelilledega hästi ka aiakonteinereid kaunistama. Sisetingimustes õitsevad liiliad jahedamas ruumis kauem kui soojemas ja kuiva õhuga ruumis. Peale õitsemist hakkavad lehed paari kuu pärast kolletuma ning varisevad. Suvel, juulis või augustis võib liiliasibulad istutada viljaka mullaga peenrasse.

SOOVITUS

Taimele sobiv ilupott vali alati 1-2cm suurem istutuspoti diameetrist. Näiteks P15 sobiva poti diameeter on 16-17cm. Soovitame taime alati peale poest kojutoomist ümber istutada just sellele taimele sobivasse mulda, hiljemalt 1-2 kuu pärast. Sobivaim ümberistutamise aeg on kevadel veebruarist kuni maini.

Õitsemise või lopsakate lehtede soodustamiseks ära unusta ka väetamist, kõige kiirema toimega väetis on mikroelementidega vedelväetis. Väetamisega tuleks pausi pidada talvisel perioodil kui valgust on vähem - novembrist kuni veebruarini.
Kastmine Õitsvat taime kasta siis, kui muld on kuivanud. Kahe kastmise vahel lasta mullal taheneda. Liiga tihe kastmine või üleliigne vesi põhjustab juurtel mädanikku.
Väetamine Väetada kord kuus õitsvatele taimedele mõeldud väetisega vastavalt pakendil olevatele juhistele.
Temperatuur Jahedamas ruumis õitsevad potiliiliad kauem kui soojemas ruumis.
SKU 120172
Õitsemisaeg aprill - juuli
Kaal pakendiga (kg) 2.0000