Värdfuksia
Fuchia
Фуксия
50 cm V-X
Õied Punane, roosa, violetne, valge ja tihti ka kahevärviline
Lehed Rohelised
Muld Huumus- ja toitainerikas ning niiskusthoidev
Kasutamine Potis, amplis ja aiavaasis
Märkused Ei talu tuulist kasvukohta, võib ka toas kasvatada
Üldinfo - Hooldamine
Värdfuksia, Fuchia
Zoom
Zoom Zoom
Kommentaarid (4)
reet (22.03.10)
Ostan igal aastal kevadel beebitaimi ja on rippamplis ääretult ilusad ja õitsevad väga kaua, eriti kui veel vanu õisi ära korjata. Minul on päris tuuline koht, aga see ei ole neid seganud.
maili (28.04.11)
Minul on ka tuulise koha peal aga see teda ei häiri.Aga reeglina peaks saama neid ka üle talve pidada aga minul pole see veel kordagi õnnestunud.Sinnani on kõik ok.kuni peab need tuppa tooma.Toas nad hakkavad kohe vesivõsusi kasvatama mis paari nädala pärast ära kuivavad.Ja kui ma mingi `rääbaka`olen suutnud üle talve pidada siis õied pole pooltki nii ilusad kui eelmine aasta.Nii et tulemus on ikka üks-järgmine kevad tuleb uued taimed osta!AGA toas olen küll neid kasvatanud.Seisavad ühesugused ilusad.Kas nendele ei meeldi õhu vahetus või hoian ma neid liiga kaua õues,et peaks varem tuppa tooma.Muidu olen fuksiaid kasvatanud juba umbes 10 aastat.rautselt kuuluvad need minu lemmikute hulka.
Panth (06.10.11)
Proovige sügisel tagasi lõikamist ja siis talveks keldrisse puhkama panemist....kevadel jälle välja tuua ja kastma hakata. Mul elas talve üle ja eelmise aasta varred on täitsa puised.
Kati (07.07.12)
Minu ema pidas fuksiat suviti õues, sügisel tõstis verandale ja enne suuremaid külmi jahedasse tuppa. Talvel langetas fuksia lehed ja oli üpris rääbakas aga järgmisel kevadel tulid uued lehed. See fuksia kestia aastaid. Nüüd kui need rippuvad sordid tuleb vist ka tagasi lõigata.
Jaga oma isiklikku kogemust teistega!

web by OK Interactive