Hansaplantis valiti roosikuningannat

Lisatud 18.07.2017
Juba 12. korda valiti aianduskeskuses Hansaplant Roosikuningannat, kelleks sai teist aastat järjest väärisroos `Mauritius`!

Juulikuus on aianduskeskus Hansaplant täitunud roosilõhnaga – on imeline rooside õitsemise aeg. Sel aastal on Hansaplanti valikus pea 60 roosisorti ning juba 12. korda said aianduskeskuse külastajad ja Facebookis hääletajad osaleda Roosikuninganna valimisel. Hääletamisel osales üle 2400 inimese.

Roosikuninganna 2017 on väärisroos `Mauritius`®, mis võitis roosikuninganna tiitli juba teist aastat järjest. `Mauritius`® on heleroosa, punaste servade ja suurte õitega teehübriidroos, mis õitseb pikalt ja rikkalikult ning on madala ja kompaktse kasvuga.
Zoom

Teine koht kuulub uus-antiikroosile `Pomponella`® – tumeroosade täidisõitega roos. Tema õied püsivad enne avanemist pikka aega pojengi õit meenutavas faasis. Õied on suurtes kobarates. Suurepärase talve- ja haiguskindlusega roosisort.
Zoom

Kolmandale kohale tulnud uus-antiikroos `Belle Romantica`® on sel aastal Hansaplanti valikus esimest korda. `Belle Romantica`® on kreemikate täidisõitega lõhnaroos, väga hea vastupidavusega lehehaigustele.
ZoomSave
< Tagasi

web by OK Interactive